SOBE SİYAH ORKİDE ÖZET

thumbnail

Sobe Siyah Orkide Özet

Size çok acı vermiş birinin ölmesini ister misiniz?

Komşunuzun sırrını çözmek için ne kadar ileri gidersiniz?

Aşk kurbanı iki kadın bir araya gelirse ne olur?

Bazen korkmamız gereken tek şey, kendi acımız ve bunu dindirmek için yapabileceklerimizdir… Jülide’nin büyük umutlarla taşındığı Işıl Apartmanı’nda ise, asla tahmin edemeyeceği acılar saklıdır. Yaşlı bir hanımefendi ile iki iş kadınının ikamet ettiği, tüm sırları bilen bir vitrin mankeni ile kalbi kırık bir apartman görevlisinin görünüp kaybolduğu Işıl Apartmanı’ndaki saklambaç oyununa hoş geldiniz.

İnsan doğasının keskin uçlarına dair ürpertici bir günlükle yapılan hesaplaşmayı anlatan Sobe Siyah Orkide, Yaprak Öz’ün kalemiyle okuyucuları bir kez daha buluşturuyor. Klasik korku ögeleriyle süslü roman, 1995 yılında, Kadıköy’de geçiyor. Roman, müzikseverler için de çeşitli sürprizlerle dolu. Öz’ün diğer üç romanında olduğu gibi, anlatıcı yine gizem çözmeye meraklı bir kadın karakter ve olaylar bir defter aracılığıyla okura aktarılıyor.

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

Korku edebiyatımızın kraliçesi Yaprak Öz’den nefes kesen yeni bir roman: “Sobe Siyah Orkide”

 Size çok acı vermiş birinin ölmesini ister misiniz?

  Aşk kurbanı iki kadın bir araya gelirse ne olur?

            Bazen korkmamız gereken tek şey, kendi acımız ve bunu dindirmek için yapabileceklerimizdir… Jülide’nin büyük umutlarla taşındığı Işıl Apartmanı’nda ise, asla tahmin edemeyeceği acılar saklıdır. Yaşlı bir hanımefendi ile iki iş kadınının ikamet ettiği, tüm sırları bilen bir vitrin mankeni ile kalbi kırık bir apartman görevlisinin görünüp kaybolduğu Işıl Apartmanı’ndaki saklambaç oyununa hoş geldiniz. İnsan doğasının keskin uçlarına dair ürpertici bir günlükle yapılan hesaplaşmayı anlatan bu sürükleyici korku romanı, Yaprak Öz’ü okurlarıyla bir kez daha buluşturuy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top